مشاوره مالیاتی

با ما تماس بگیرید

مشاوره مالیاتی

 

مشاور مالیاتی داشته باش

مشاور مالیاتی یک متخصص مالیاتی یا کارشناس مالیاتی است که به موجب تسلط داشتن به قوانین مالیاتی و بعضا مالی به شرکت ها و اشخاص حقیقی مشاوره مالیاتی ارائه می کند.

شرکت حسابداری و خدمات مالیاتی تضمین حساب، خدمات مشاوره مالیاتی زیر را به مشتریان خود ارائه می دهد:

 

  • مشاوره مالیاتی اظهارنامه شرکت ها و موسسات و اشخاص حقوقی
  • مشاوره مالیاتی اظهارنامه اشخاص حقیقی و مشاغل
  • مشاوره مالیاتی معافیت های مالیاتی
  • مشاوره مالیاتی کم کردن مالیات با روش های قانونی
  • مشاوره مالیاتی ارزش افزوده
  • مشاوره مالیاتی برای دفاع مالیاتی و وکیل مالیاتی
  • مشاوره مالیاتی پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان
  • مشاوره مالیاتی پیش ثبت نام و ثبت نام پرونده الکترونیک مالیاتی
  • مشاوره مالیاتی ثبت ،اخذ و پلمپ دفاتر قانونی روزنامه و کل
  • حسابداری مالیاتی

 

مشاور مالیاتی می تواند یک شخص حقیقی باشد یا یک شخص حقوقی که تحت عنوان شرکت خدمات مالی و مالیاتی آنها را می شناسیم.

مشاور مالیاتی با توجه به شرایط  مجموعه مورد نظر به صورت مشاور مالیاتی پاره وقت و یا مشاوره مالیاتی تمام وقت به آن مجموعه ورود می کند. برخی از مشاوران مالیاتی علاوه بر مهارت در حوزه مالیاتی در حوزه مالی نیز توانمند هستند و می توانند به عنوان مدیر مالی شرکت نیز ایفای نقش کنند. مدیر مالی مسلط به قوانین مالیات قادر است به عنوان یک پشتیبان مالی و مالیاتی به شرکت مورد نظر خدمات مالی و مالیاتی ارائه کند.

 

مشاوره مالیاتی شرکت ها

شرکت ها به دلیل حساسیت بالا در امور مالی و مالیاتی نیاز به یک مشاور مالیاتی خبره دارند تا راهنمایی های لازم جهت بهبود وضعیت مالیاتی شرکت را تحت عنوان مشاوره مالیاتی شرکت ارائه دهد . مشاور مالیاتی شرکت با ارائه مشاوره مالیاتی به مدیریت سعی می کند مالیات شرکت را از روش­های قانونی کاهش دهد و با اجرای قوانین مالیاتی و انجام تکالیف مالیاتی شرکت از جرائم مالیاتی پیشگیری کند.

هزینه مشاوره مالیاتی شرکت ها با توجه به نیاز آن مجموعه و با توافق با مشاور مالیاتی مشخص می شود.
عوامل متعددی در تعیین دستمزد مشاور مالیاتی دخیل است مانند : سطح مهارت مشاور مالیاتی ، مقدار زمانی که مشاور مالیاتی برای آن مجموعه صرف می کند مثلا مشاور مالیاتی تمام وقت یا مشاور مالیاتی پاره وقت ، نوع فعالیت شرکت که سختی خدمات مبنی بر مشاوره مالیاتی شرکت را بیشتر می کند.

 

مشاوره مالیاتی اشخاص حقیقی

اشخاص حقیقی هم مانند اشخاص حقوقی باید مالیات بر درآمد خود را پرداخت کند. همه اشخاص حقیقی و مشاغل اعم از مغازه داران و کسبه برای این که از راه قانونی مالیات کمتری پرداخت کنند باید مشاور مالیاتی در کنار خود داشته باشند. مشاور مالیاتی از نحوه محاسبه مالیات بر درآمد اشخاص حقیقی و نحوه رسیدگی مالیاتی مشاغل آگاه است و می تواند به اشخاص حقیقی در امور مالیات کسب و کار کمک کند.

 

 

مشاور مالیاتی تهران و شهرستان

شرکت خدمات حسابداری و مالیاتی تضمین حساب آماده ارائه مشاوره مالیاتی در تهران و شهرستان است. این مجموعه می تواند با اعزام مشاور مالیاتی در تهران به صورت حضوری نیاز امور مالیاتی و مشکلات مالیاتی شما را بر طرف کند. به خاطر تخصصی بودن امور مالیاتی و پیچیده بودن قوانین مالیاتی ، شرکت ها و اشخاص حقیقی به مشاوره مالیاتی نیاز خواهند داشت و حضور یک مشاور مالیاتی خبره در کنار هر کسب و کاری باعث آسودگی خاطر برای کارفرمایان می شود.

این مجموعه به صورت تلفنی ، آنلاین و حضوری مشاوره مالیاتی ارائه می کند. برای داشتن مشاور مالیاتی تهران و شهرستان با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.
مشاوره مالیاتی انواع مختلفی دارد که برخی از آن را برای شما شرح می دهیم:

 

مشاوره مالیاتی آنلاین

بسیاری از اشخاص حقیقی و شرکت ها برای اینکه سوالات مالیاتی و مشکلات مالیاتی خود را حل و رفع نمایند ترجیح می دهند از مشاور مالیاتی آنلاین بهره مند شوند. یک مشاور مالیاتی آنلاین می تواند به کمک ابزارهای  شبکه اجتماعی مانند واتساپ، اسکایپ و... در بستر اینترنت به طرف مقابل مشاوره مالیاتی آنلاین ارائه دهد.

شما می توانید برای داشتن یک مشاور مالیاتی آنلاین در کنار خود و دریافت مشاوره مالیاتی آنلاین با کارشناسان مالیاتی و مشاوران مالیاتی ما تماس بگیرید.

 

مشاوره مالیاتی حضوری

برخی از کسب و کار ها به دلیل حجم کار و نوع فعالیت تجاری خود ، نیاز به یک مشاور مالیاتی حضوری در کنار خود دارند. مشاور مالیاتی حضوری با حضور داشتن در کنار مودی به سوالات مالیاتی ایشان پاسخ می دهد و با بررسی وضعیت مالیات شرکت سعی می کند مشکلات مالیاتی شرکت یا کسب و کار را رفع نماید.

مشاوره مالیاتی حضوری یکی از موثر ترین راه های برقراری ارتباط با مشاور مالیاتی و دریافت خدمات مشاوره مالیاتی از ایشان است شما می توانید برای داشتن یک مشاور مالیاتی حضوری در کنار خود و دریافت مشاوره مالیاتی حضوری با کارشناسان مالیاتی و مشاوران مالیاتی ما تماس حاصل فرمایید تا به طور حضوری از خدمات مشاوره مالیاتی این مجموعه استفاده کنید.

 

مشاوره مالیاتی تلفنی

بسیاری از کسب و کارها مشکلات مالیاتی خود را به کمک مشاوره مالیاتی تلفنی برطرف می کنند. داشتن مشاور مالیاتی تلفنی یکی از راحت ترین و کم هزینه ترین روش ها برای دریافت مشاوره مالیاتی است.
مشاور مالیاتی تلفنی به دلیل کاهش هزینه رفت و آمد و عدم حضور مشاور مالیاتی در محل شرکت هزینه کمتری نسب به سایر روش های مشاوره مالیاتی دارد و به دلیل صرف زمان کمتر و کاهش هزینه ها دستمزد مشاوره مالیاتی تلفنی به مراتب کمتر از بقیه است.

شما می توانید جهت داشتن یک مشاور مالیاتی تلفنی برای کسب و کارتان و دریافت مشاوره مالیاتی تلفنی با کارشناس و مشاور مالیاتی این مجموعه تماس بگیرید و  مشاوره مالیاتی تلفنی مد نظر خود را دریافت کنید.

 

مشاوره مالیاتی رایگان

مجموعه تضمین حساب با هدف  تکریم مشتریان عزیز ، مشاوره مالیاتی رایگان ارائه می دهد. برای داشتن یک مشاور مالیاتی رایگان در کنار مجموعه خود و سپس دریافت مشاوره مالیاتی رایگان با کارشناسان مالیاتی ما تماس حاصل فرمایید و سوال مالیاتی خود را مطرح نمایید. اگر احساس می کنید در حال حاضر در وضعیت مالی مناسبی قرار ندارید و بودجه مد نظر جهت دریافت مشاوره مالیاتی ندارید نگران نباشید.

ارائه مشاوره مالیاتی رایگان به عنوان یک مسولیت اجتماعی برای مجموعه تضمین حساب است. فقط کافی است با این مجموعه تماس حاصل کنید و کارشناس مالیاتی با بررسی سوالات و وضعیت مالی و مالیاتی شما راهکاری مناسب در اختیار شما قرار می دهد.

 

مشاور مالیات

مالیات سهم دولت از درآمد یا سودی است که هر مجموعه کسب می کند و مکلف است آن را به دولت پرداخت کند و عدم انجام تکالیف مالیاتی باعث جریمه شدن مجموعه می شود . عده ای از اشخاص حقیقی یا حقوقی کسب درآمد می کنند ولی مالیات عملکرد پرداخت نمی کنند و جریمه هم نمی شوند. تعجب نکنید ، اگر کسی به خاطر سود فعالیتش مالیات پرداخت نمی کند و جریمه هم نمی شود باز هم به خاطر قوانین مالیاتی است. یکی از فواید دریافت مشاوره مالیات اطلاع از پیچ و خم های قوانین مالیاتی است زیرا به دلیل تخصصی بودن مبحث مالیات ، یک مدیر یا کارفرما برای حل مشکل مالیات خود نیاز به یک مشاور مالیات دارد.

هر کسب و کاری که در حال فعالیت تجاری و اقتصادی است با امور مالیاتی نیز در ارتباط است . یعنی باید براساس قوانین مالیاتی تکالیف مالیاتی خود را تا موعدهای مقرر انجام دهد. هر مجموعه برای بالا بردن کیفیت عملکرد مالیاتی خود ، نیاز به حضور یک مشاور مالیات برای دریافت مشاوره مالیات را احساس خواهد کرد.

 

FAQ
icon
با ما تماس بگیرید
02144873715
09195090924

برای مشاوره فوری و مشاوره فوری تماس بگیرید

02144873715