خدمات حسابداری

با ما تماس بگیرید
خدمات حسابداری یک موسسه حسابداری

خدمات حسابداری

 

خدمات حسابداری بخش وسیعی از فعالیت های هر شرکت و سازمانی را شامل می شود. حسابدارن و مدیران ارشد مالی این خدمات را برای شرکت ها و سازمان ها انجام می دهند.
برای انجام امور مالی و دریافت خدمات حسابداری مورد نیاز خود باید به سراغ موسسات حسابداری خوش سابقه و معتبر در این زمینه بروید از آنها خدمات حسابداری را دریافت نمایید. یک موسسه حسابداری با سابقه و معتبر برای پیشرفت و راحتی مشتریان خود معمولا بعضی خدمات را به صورت رایگان ارائه می دهد. از جمله خدمات حسابداری که یک موسسه حسابداری تا حد زیادی به صورت رایگان برای کارفرمایان خود انجام می دهد، مشاوره حسابداری، مشاوره مالی و مشاوره مالیاتی است. بنا براین شما می تواند با انتخاب یک موسسه حسابداری خوب با یک تیر چند نشان را بزنید.

خدمات حسابداری به گونه ای است که هر شرکت و سازمانی به صورت مداوم به آن نیازمند است. و این تصور که در یک برهه زمانی خاص با دریافت یکی سری خدمات حسابداری دیگر نیازی به آن نداریم از پایه اشتباه است. اگر به صورت مداوم خدمات حسابداری مناسب و درستی دریافت نمایید می توانید پایه های مالی شرکت یا سازمان خود را به درستی بنا کنید. این کار با عث می شود تا به نظم در نظام مالی کسب و کارتان برسد و از آسیب ها و ضرر هایی که متوجه کسب و کارتان است در امان بمانید.

 

 

خدمات حسابداری که یک موسسه حسابداری انجام می دهد شامل چه مواردی است؟

- تهیه صورت های مالی و ارائه گزارش
- بستن حساب ها
- تهیه و تنظیم گزارشات مدیریتی
- ثبت اسناد و مدارک
- ایجاد سیستم کنترل داخلی و نظارت بر آن
- استقرار سیستم های مالی و مدیریت
- مشاوره حسابداری
- مشاوره مالی
- مشاوره مالیاتی
- حسابرسی داخلی
- تهیه و تنظیم انواع اظهارنامه های مالیاتی
- تهیه و تنظیم لایحه های دفاعی
- اصلاح ساختار مالی شرکت ها و سازمان ها
- و هر آنچه که یک مجموعه برای امور مالی خود نیازمند است.

سعی ما و تمامی همکاران ما در موسسه بر آن است که بتوانیم علاوه بر ارائه خدمات حسابداری ذکر شده در بالا که از وظایف بدیهی هر موسسه حسابداری است. یک سری خدمات ویژه نیز که می تواند برگ برنده کسب کار شما باشد را ارئه دهد. بعضی از این موارد شامل مشاوره دادن به شما در زمینه سیستم های نرم افزاری حسابداری و غیر حسابداری و پیاده سازی و اجرای آن در سطح کشوری است. همچنین پشتیبانی و مانیتورینگ شبانه روزی و رصد کلیه امور مالی شرکت یا سازمان شما توسط متخصصین و افراد با تجربه و با دانش صورت می گیرد.

FAQ

برای استعلام قیمت باید با موسسه تماس بگیرید

icon
با ما تماس بگیرید
02144873715
09195090924

برای مشاوره فوری و مشاوره فوری تماس بگیرید

02144873715