خدمات مالیاتی

با ما تماس بگیرید
خدمات مالیاتی | ارائه انواع خدمات مالیاتی

خدمات مالیاتی

 

به علت قوانین مالیاتی دقیق و سختگیرانه و اینکه در صورت کوتاهی در انجام امور مالیاتی شرکت ها و سازمان ها ضرر های زیادی را متحمل می شوند بنابراین خدمات مالیاتی یکی از نیاز های اصلی هر کسب و کاری است.

با توجه به اینکه دولت در سال های اخیر بر روی مالیات نظرات های دقیق و شدیدا زیادی را وضع کرده است. (که پر واضح است که چنین قوانینی به نفع عموم مردم جامعه است). بنابراین اگر خدمات مالیاتی درست و صحیحی را دریافت نکنید باعث آسیب های جدی و جبران ناپذیری به کسب و کار شما می شود و می تواند آینده شرکت یا سازمان شما را به خطر بیاندازد.

 

 

خدمات مالیاتی شامل چه مواردی می شود؟

شما بسته به نیاز کسب وکار خود می توانید از همه یا بخشی از خدمات مالیاتی ارائه شده توسط موسسات حسابداری بهره مند شوید. با دریافت خدمات مالیاتی خود از یک موسسه حسابداری با سابقه در این زمینه خاطرتان بابات امور مالیاتی آسوده خواهد شد. خدمات مالیاتی که از موسسه حسابداری دریافت می کنید شامل یک سری موارد می شود که در زیر بعضی از آن ها را که می تواند مورد نیاز شما واقع شود بیان می کنیم:

- تسلیم اظهارنامه مالیاتی
- تنظیم و تسلیم اظهارنامه عملکرد دوره مالی
- تنظیم لایحه دفاعیه مالیاتی
- دفاع از پرونده های متخلف مالیاتی
- تهیه و ارسال صورت معاملات فصلی موضوع ماده 169 مکرر قانون مالیات های مستقیم 
- خدمات مالیاتی مربوط به صادرات و واردات
- بررسی بند های مشمول معافیت های مالیاتی
- حضور در دادگاه و دفاع از پرونده مالیاتی
- پیگیری و استرداد اضافه مالیات پرداخت شده به سازمان امور مالیاتی کشور 
- تنظیم و ارسال اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده
- جلوگیری از جریمه های سنگین مالیاتی
- خدمات مالیاتی برای فعالیت های اقتصادی تولیدی، بازرگانی و غیره
- گرفتن کد اقتصادی جدید
- شرکت در کمسیون های حل اختلاف برای کاهش مالیات
- تحریر و پلمپ دفاتر قانونی
- و بسیاری از خدمات مالیاتی دیگر.

خدمات مالیاتی که شما نیاز به آن دارید را باید به افراد متخصص و با تجربه در این زمینه سپرد. یک حسابدار و مدیر ارشد مالیاتی باید خود را با قوانین هموراه به روز نگه دارند.
درک اینکه با کوچکترین اشتباه یک حسابدار کارفرما می تواند ضرر های سنگینی متحمل شود از بزرگترین بدیهیات برای هر حسابداری است. برای اینکه دوران اظهارنامه و مالیات خود را به سلامت و آسودگی پشت سر بگذارید باید در طول سال حساب های خود را بررسی نمایید.

همواره کار کردن با موسسه حسابداری و دریافت خدمات مالیاتی از آن به شما این امکان را می دهد که بتوانید سایر خدمات حسابداری و مالی خود را نیز از موسسه حسابداری دریافت نمایید.

 

FAQ
icon
با ما تماس بگیرید
02144873715
09195090924

برای مشاوره فوری و مشاوره فوری تماس بگیرید

02144873715